top of page

Teikiamos Paslaugos

Vienijame savo srities Profesionalus

Terapinis Dantų Gydymas

Karieso ar kitaip pažeistų dantų atstatymas kompozitinėmis plombomis. Gydymas visiškai neskausmingas, atliekamas vieno vizito metu. Pažeistas dantis pradžioje yra preparuojamas naudojant mechanines priemones, įvairiais grąžteliais, naudojant turbininį, pagreitintą ir lėtaeigį mikrovariklinį antgalius. Preparacijoms užbaigti naudojama speciali smėliapūtė, kuri preparuoja tik karieso pažeistus audinius. Paruošus ertmę, naudojant surišimo sistemą, danties anatominė forma yra atstatoma kompozitinėmis plombomis sloksniuojant ir naudojant skirtingas plombas, kurios atitinka danties kietuosius audinius tokius kaip emalis ir dentitas. Pabaigus danties atstatymą plomba, paviršius yra poliruojamas.


Kiekvienu atveju kainą nustatome individualiai. Terapinio dantų gydymo kaina yra nuo 30 eur

Odontologijos Klinika Kaune

Estetinis Dantų Plombavimas

Estetinis dantų plombavimas (meninė dantų restauracija) – tai odontologijos sritis, kurios tikslas yra atkurti estetinėmis plombomis prarastus danties audinius taip, kad savo forma, spalva, skaidrumu paviršiaus mikrostruktūra prilygtų naturaliam danties vaizdui. Estetinis plombavimas gali būti atliekamas vienam ar visiems priekiniams dantims, taip pat krūminiams dantims. Estetinis plombavimas atliekamas, jeigu dantys pažeisti ėduonies, pakeitę spalvą, nuskilę, nudilę, taip pat norint panaikinti tarp dantų esančius tarpus, esant netaisyklingai danties padėčiai. Mūsų klinikos specialistai padės sukurti šypseną apie kurią svajojate.


Kiekvienu atveju kainą nustatome individualiai. Estetinio dantų plombavimo kaina yra nuo 80 eur


Adresas: Šiaurės pr. 99

Registruotis/informacija : (8-640) 55007

Female white toothy smile

Terapinis dantų gydymas ir profilaktika VAIKAMS

Terapinis dantų gydymas ir profilaktika VAIKAMS

Daugelis mano, kad dantų ėduonis (kariesas) yra suaugusiųjų žmonių problema. Tčiau mūsų mažieji taip pat turi dantų kariesą tiek pieniniuose tiek ir nuolatiniuose dantyse. Negydomas kariesas dažniausiai baigiasi viso danties vainiko pažeidimu, kai tenka tokius dantis paskui šalinti. Anksti pašalinus pieninius dantis, tai gali turėti įtakos tolimesniam žandikaulio ir nuolatinių dantų vystymuisi. Todėl labai svarbu vaikų dantis tinkamai prižiūrėti ir laiku atlikti profilaktinius patikrinimus. Mes rekomenduojame vaikų dantis valyti tėvams kol sueis 8 metai. Profilaktiniai patikrinimai pas gydytoją kas 6 mėnesiai.


Kiekvienu atveju kainą nustatome individualiai. Terapinio dantų gydymo ir profilaktikos VAIKAMS kaina yra nuo 10 eur


Adresas: Šiaurės pr. 99

Registruotis/informacija : (8-640) 55007

Vaikų Stomatologas

Dantų Šalinimas

Dantų šalinimas tai procedūra, kurios metu yra pašalinamas visas dantis arba tai kas liko dėl danties ėduonies, traumos ar kitų ligų. Tai procedūra, kurios norėtų išvengti kiekvienas, tačiau ją atlikti būtina, nes nepašalinus negero danties, gali išsivystyti įvairios ligos. Dantų šalinimas yra atliekamas vietinėje nejautroje, todėl tai visiškai neskausminga procedūra. Po dantų šalinimo pacientai gali toliau užsiimti jiems įprasta veikla. Nereikėtų pamiršti praėjus keliems mėnesiams kreiptis dėl trūkstamo danties atstatymo implantu ir vainikėliu ( to nereikia daryti jeigu buvo pašalintas protinis dantis).


Kiekvienu atveju kainą nustatome individualiai. Dantų šalinimo kaina yra nuo 30 eur


Adresas: Šiaurės pr. 99

Registruotis/informacija : (8-640) 55007

Dental Tools in Pocket

Dantų Implantai

Danties implantas yra natūralios danties šaknies pakaitalas. Tai - iš ypatingai tvirtos, bet lengvos ir biologiškai su kaulu suderinamos medžiagos titano arba titano ir cirkonio lydinio pagamintas nedidelis varžtelis, kuris chirurginiu būdu yra įsukamas į žandikaulį vietoje prarasto danties šaknies. Danties implanto paviršius yra porėtas, tam kad greičiau ir saugiau suaugtų su kaulu. Dantų implantai gali būti naudojami ne tik vienam, bet ir keliems prarastiems dantims atkurti. Danties vainiką galima atkurti daugybę būdų, tačiau ir danties šaknį ir vainiką leidžia atstatyti tik danties implantas. Jis laiko dirbtinių dantų vainikėlį ar tiltą taip, kaip šaknys laiko dantį savo vietoje. Dantų implantų pagalba vienas ar keli dantys yra atkuriami nepažeidžiant šalia esančių sveikų dantų, t. y. jų nereikia šlifuoti ar kaip nors kitaip pažeisti. Implantas yra įsriegiamas į žandikaulio kaulą ir per tam tikrą laiką turi prigyti. Tuo metu prie danties implanto galima pritvirtinti laikiną dantį, kuris vėliau, implantui prigijus, bus pakeistas nauju ar keliais naujais nuolatiniais dantimis.


Kiekvienu atveju kainą nustatome individualiai. Dantų implantų kaina yra nuo 450 eur

Adresas: Šiaurės pr. 99

Registruotis/informacija : (8-640) 55007

Dental Surgery

Dantų šaknų kanalų gydymas

Tai vidinio danties audinio (pulpos) gydymas. Šio gydymo metu yra pašalinami šaknų kanaluose esantys pažeisti uždegiminiai audiniai. Dantų šaknų kanalų gydymas vyksta vietinėje nejautroje, todėl ši procedūra yra visiškai neskausminga. Kanalų valymui yra naudojama daug pagalbinių priemonių tokių kaip mikroskopas, skaitmeninis apekso lokatorius, ultragarso antgaliai skirti endodontiniam gydymui, rentgenas ir daug kitų priemonių. Po kanalų valymo ir dezinfekavimo jie yra užpildomi specialia plombine medžiaga. Po dantų šaknų kanalų gydymo, dantį reikia atstatyti plombuojant arba protezuoti.


Kiekvienu atveju kainą nustatome individualiai. Dantų šaknų kanalų gydymo kaina yra nuo 30 eur


Adresas: Šiaurės pr. 99

Registruotis/informacija : (8-640) 55007

Dental x-ray

Protezavimas

Protezavimas yra skirstomas į kelias grupes:


1. Dantų atstatymas fiksuotais protezais. Šis būdas yra taikomas netekus danties ar kelių dantų, juos atstatant keramikos vainikėliu ant implanto arba keliais keramikos vainikėliais ant daugiau nei vieno implanto. Keramikos vainikėliai taip gaminami ir ant nuosavų dantų, kai būna didelio karieso pažeisti audiniai, silnas danties vainikas. Taip pat fiksuotais protezais ant implantų galima atstatyti visiškai netekus dantų. Šie protezai vadinami hibridiniais protezais ant implantų, tam, kad atstatyti pilną kramtymo funkciją mums reikia bent 4 implantų ir tada pagamintas protezas fiksuojamas prie implantų. Toks protezas pilai atstato kramtymo funkciją ir estetiškai niekuom nesiskiria nuo natūralių dantų. Kuriame naujas šypsenas naudojant estetinį protezavimą laminatėmis ar dantų užklotais gaminamais iš keramikos.

2. Kramtymo funkcijos atstatymas naudojant išimamus protezus. Jie gali būti: plokštelės, lanko atraminiai protezai, lanko atraminiai protezai su užraktais.

Kiekvienu atveju kainą nustatome individualiai.

Protezavimo kaina yra nuo 240 eur

Adresas: Šiaurės pr. 99
Registruotis/informacija :  (8-640) 55007 

Dental Surgery
Teikiamos Paslaugos: Services
bottom of page